Hakkımızda;

A.N.D TEKSTİL, 1948  yılında Denizli’nin Babadağ ilçesinde büyükbabamız Hacı Ahmet Uğurlu tarafından kurulan o günkü şartlarda el tezgahı ile daha sonraki dönemlerde değişen ve gelişen ülke şartlarına uygun olarak  otamatik tezgahlar ile  yerli malı çarşaf, masa örtüsü üretimi yapan firmanın günümüzdeki temsilcisidir. Babadan oğula geçen bilgi birikimi ile 3  nesildir  faaliyetlerini sürdürmektedir. 2006  yılından beri otel tekstili üzerine üretim ve pazarlama ağı ile yurt içi ve yurt dışında hizmet vermektedir.

Vizyonumuz;

Üretimden insan kaynaklarına, müşteri ilişkilerinden pazar beklentilerine, teknolojik gelişmelere kadar her alanda yenilikçi, araştırmacı, geliştirmeci ve mükemmeliyetçi yönetim politikasıyla, müşteri memnuniyeti merkezli sistematik çalışmalarla,  sektöründe lokomotif olmak.
Otel tekstili pazarındaki değişen talepler doğrultusunda, istikrarlı kalite üretimi ile güvenin simgesi olmak ve bu anlayışla markalaşmak. Her geçen gün daha fazla istihdam yaratarak, bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve toplumsal gelişmeyi hızlandırmak.

Misyonumuz;
Maksimum derecede müşteri memnuniyeti ilkesi ile;

Her geçen gün artan ve değişen müşteri beklentilerini karşılayabilmek için sürekli iyileştirme ve Ar-Ge çalışmaları yaparak, teknolojik yenilikleri izleyerek, istenen kalite standartlarında üretim yapmak.

İnsan ve çevre dostu ürün üretmek. En kısa termin süresi ve satış sonrası hizmetleri ile daima müşterilerimizin yanında olmak.

Farklı ve özel ürün seçenekleri ile  yerli ve yabancı ülkelerin aranan tekstil tedarikçisi olmak ve ülkemizin ihracat gücünü artırmak.